Za 7 rokov našej histórie sme s implementáciou mzdových systémov pomohli mnohým klientom. Sme radi, keď naši klienti u nás získajú to, čo potrebujú – a najmä včas. Ich vďaka nás zaväzuje a motivuje nepoľaviť v našom úsilí byť vždy spoľahlivým a profesionálnym partnerom.

Každú spoločnosť teší, keď sa o nej hovorí v dobrom a ani my nie sme výnimkou. Vážime si dôveru, ktorú nám naši klienti opakovane prejavujú. Vieme, že nie je samozrejmá a teší nás. Starostlivo počúvame názory a pripomienky, postrehy či rady.Sú našou inšpiráciou pre každodennú prácu, ktorá má jasný cieľ: neustále zlepšovať služby, ktoré poskytujeme.

Pozrite si výber našich top klientov

uniCORE

Spoločnosť uniCORE je popredným hráčom na poli informačných technológií.Typickými zákazníkmi sú finančné inštitúcie, telekomunikačné a súkromné spoločnosti. Informačné systémy, ktoré spoločnosť realizuje sú orientované najmä na podporu riadenia procesov spoločnosti a elektronického kolobehu dokumentov.

QSC Trade

Spolonosť QSC Trade je zameraná na oblasť poradenstva v IT sektore a zároveň predaj v oblasti informačných technológií, komunikačných a kabelážnych systémov, distribúcii pasívnych a aktívnych prvkov komunikačných systémov a v neposlednom rade v oblasti bezpečnosti.

logo-st.jpg

Spoločnosť S&T poskytuje služby pre komplexné riešenia v oblasti IT. Maleot_mzdy pre túto dobre etablovanú medzinárodnú spoločnosť pravidelne zabezpečuje poradenstvo v oblasti mzdového účtovníctva a finančného poradenstva.